Qme.ir

اطلاعیه

اكنون كه با عنايات خداوند سبحان سايت qme پس از سالها فكر و انديشه و تلاش راه اندازي مي شود، بدينوسيله به اطلاع همه متخصصين و صاحبنظراني كه علاقه مند به همكاري در اين شبكه خدمات اينترنتي هستند مي رساند كه مي توانند با تكميل نمودن فرم ثبت نام آمادگي خود را اعلام نمايند. اميدوارم ظرف چند ماه آينده با همفكري و همكاري شما متخصصين محترم شاهد شكوفايي اين حركت علمي كاربردي باشيم.

 

با احترام

دكتر روح ا... نجد عطايي

 

 


پیام بنیانگذار سایت جامع مشاوره و بازاریابی qme

با درود و سلام فراوان به خلاقان و کارآفرینان و ایده پردازان نو

مهمترین گام یک کار آخرین جرأت تصمیم گیری است و در ادامه آن آغاز کار است. کسب و کار، آن هم  از نوع جدید به همت و شجاعت والا نیازمند است. امروزه در بسیاری مواقع انسانها برای پر کردن اوقات فراغت و یا اقنا کردن وجدان خویش در مقابل خالق یکتا، خود را مسئول می دانند تا از حداکثر ظرفیت و توان خویش استفاده نموده و جامعه را بهره مند ساخته و به سؤالات بی پاسخ بشر جوابی ارائه نمایدو نیازهای بدون پاسخ مناسبترین فرصت برای پیدا کردن شغل است. بنابراین یک کسب و کار می تواند نتیجه کشف راهی جدید برای انجام یک کار باشد. در این حالت شاید به یک سود منطقی برسد. معمولاً کارهای بزرگ از قدمهای کوچک آغاز می گردد. پس فرصتها عبارتست از یافتن روش بهتر برای ارائه خدمات و رفع نیازهای جامعه بشری و اگر نیازها و نا امیدی ها را دقیقاً جستجو کنید فرصت جدید کسب و کار را خواهید یافت ولی عامل موفقیت در کسب و کار ارائه خدمت برتر و جامع تر است و مطمئن باشیم که ایده های جدید و نو در حین اجرای کار بدست می آید که قبلاً به ذهن آدمی نمی رسید.

من بر این باورم که آنچه که تحت عنوان qme ساخته می شود می تواند در تحول اقتصادی نقش بسزا داشته باشد لکن ابتدا باید شیوه نگاه به جهان را تغییر داد وطوری دیگر فکر کرد و انسان تحول گر باید آنقدر جسور باشد تا متفاوت بیندیشد و با بی باکی و باور قلبی قادر به تغییر در جهان باشد.

انسانهای خلاق باید جسورانه به ندای قلبی خود توجه کند و آنچه که به دلش الهام می شود با تدبیر به آن عمل نماید و لو اینکه به زعم بعضی ها صحیح نباشد. پر واضح است انسانها باید نیم نگاهی هم به عملکرد و تبعات آن در عالم پس از مرگ داشته باشند که خود می تواند در تهییج توانمندی بشر و تشویق او به خلاقیتها تا آخرین لحظات زندگی فوق العاده مؤثر باشد و باعث پویایی افکار و اعمال گردد و خلاقان آگاه بهتر از دیگران به نتایج اعمال خود در روز رستاخیز معتقدند و تردیدی به تصمیمات خود به دل راه نمی دهند.

از خدای سبحان آگاهی بیشتر برای خود و جوامع بشری خواهانم و منتظر نقطه نظرات کاربران گراندر در سایت qme هستم.

 

با تقدیم شایسته ترین احترامات

دکتر روح ا... نجد عطایی


 

 

 « اهمیت زنجیره تأمین »

با پیشرفتهای روزافزون تکنولوژی و با رقابتی شدن کسب و کارها در بازارهای جهانی به منظور دسترسی به افزایش سطح خدمت رسانی و کاهش قیمت تمام شده و تسریع در پاسخ به نیازهای مشتریان و افزایش کیفیت محصولات و خدمات با هدف دستیابی به مزیت های رقابتی و تخصیص و تداوم سهم بیشتر از بازار و زنجیره تأمین اهمیت بیشتری پیدا می کند. فلذا نقاط با اهمیت و اثر بخش در موضوع زنجیره تأمین بشرح ذیل اشاره می گردد:

 1. صرفه جویی در زمان
 2. مدیریت صحیح بر منابع
 3. ایجاد هم افزایی بلحاظ هم پیوندی
 4. حرکت به سمت توسعه و تعالی
 5. مدرنیزه نمودن امورات
 6. ایجاد توسعه پایدار
 7. اشتغال زایی منطقی و اجتناب از بیکاری پنهان
 8. ایجاد ارتباط ارگانیک بین بخشها
 9. کاهش قیمت تمام شده خدمت و کالا
 10. افزایش کیفیت کالاو خدمات و استاندارد سازی آنها
 11. بهینه سازی فعالیتها و قیمتها
 12. ایجاد رقابت سالم
 13. کوچک سازی ساختارهای اداری
 14. اطلاع رسانی سریع در فرایند کارها
 15. اثر بخشی و کارایی کد گذاری در سیستم های زنجیره تأمین
 16. بهره برداری از روش های برنامه ریزی خطی با وجود بانک اطلاعات موجود
 17. داشتن ساختار منطقی و صحیح در زنجیره تأمین موجب روانسازی در فرایند کسب و کار
 18. زنجیره تأمین از هزینه های زاید و گاهی تشریفاتی پیشگیری می نماید.
 19. مشتری مداری بدلیل یکپارچه سازی در پاسخگویی به نیازها
 20. موجبات ارتقاء سطح دانش بنگاههای تأمین و توزیع

تحقق موارد فوق به اصطلاح زیر ساختهای سخت افزاری و نرم افزاری نیازمند است و عملاً با تمسک به موارد یاد شده و تکیه بر مفاهیم مهندسی مجدد در فرایندها و استفاده از الگوهای مدرن مدیریت علمی، می توان پایگاه داده ای قوی برای اعمال متدهای ERPفراهم نمود تا بستری برای تحول و دگرگون سازی فرایندها(BPR)  را شاهد بود و خوشبختانه کشور ما به جهت موقعیت جغرافیایی در یک شرایط استثنایی و عالی قرار دارد و ترکیب این توانمندی خدادادی با استعدادهای بالقوه منابع انسانی و مدیریت مبتنی بر دانش، بهره وری را صد چندان می نماید.

 

دکتر روح ا... نجد عطایی

بنیانگذار سایت جامع مشاور و بازاریابی qme  

مورخ 20/9/1390

 

 

 

کیومی چیست؟ چگونه کار میکند؟

رابط مورد اعتماد شما برای دریافت خدمات مشاوره و بازاریابی کالاهای مورد نیازتان در سراسر ایران و دنیا با سریع ترین زمان، کمترین هزینه و بالاترین کیفیت برای مشاهده اطلاعات ارائه شده، هیچ پیش نیازی وجود ندارد اما برای برخورداری از خدمات مشاوره و بازاریابی QMe باید در آن عضو شوید. کلیه خدمات و کالاهای معرفی شده در QMe در دپارتمان های مرتبط دسته بندی شده اند. شما بر حسب موقعیت جغرافیایی برای دریافت خدمات (شهرها و روستاها) می توانید به لیست دپارتمان های مربوطه مراجعه کرده و از خدمات و مشاوره های ارائه شده استفاده کنید.

کلیه حقوق این وب سایت برای کیومی محفوظ است.